Tuvalet tıkanıklığı açma servisleri

Serhan Yücesoy

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi bütçe dostu fiyatlar ile tıkanan tuvalet, klozet tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktadır. Çok güçlü tuvalet gider açan kimyasal ilaçlar değil, İstanbul su tesisatçısı olarak tıkanıklık sebebinin kamerayla bulunması ve sorun ne ise özel çözümler sunuyoruz. Yağmur suyu tuvaleti tıkadı gibi durumlar alt yapı vakaları ile alakalıdır. Fakat çözümleri için araştırmanın da hasarsız yapılabileceği, bazı düzenlemeler ile bu sorunu en az veya hiç yaşamamanız için önlemlerin alınmasını özel cihazlarımız ile sağlayabiliriz.

Bizimle iletişime geçin http://tuvalettikanikligiacma.blogspot.com.tr blog sitemizi ziyaret edin veya Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 ı arayabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı açma pis su tesisatı kanalizasyon açan servistir. Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım ? Gideri arızalı, tıkalı su tesisatı problemleri için tadilat yapmadan temizlemenin yöntemi kanaldaki tüm pisliğin giderden akıp gitmesini sağlamaktır. Gider tıkanıklıklarını açan makinemiz ile yayların tam kapasite atıkları kavraması ve bunu sağlaması mümkündür. Tıkanan tuvalette gider açma işlemleri için kanala kamerayla bakılır. Kısa bir süre geçer ve atığın nerede olduğunu görürüz. O mesafeye bu sefer açıcı robotun çelik yayını takarız. Atığı kavrama verimliliği açısından daha iyi aparatları ön kısma yerleştirebiliriz. Klozet kaçak tamiri gibi sayısız işlemler kamerayla bulunabilir. Tıkalı atık kanalı içindeyken yaya bazı titreşimler makineden iletilir. Ev tadilat işleri çıkarmadan kanaldaki tüm pisliklerin ve yabancı cisimleri tamamen kanalizasyona akmasını sağlarız.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi kırmadan gider tesisat servisi işlemleri yapan firmadır. Fayans altındaki tuvalet kanalını açma işlemleri illaki o bölgede tadilat başlayacak şeklinde yapılmaz. Bu şekilde yapabilen firmalar var mı, maalesef var? Tadilat başladığı zaman faturalar artmaya başlar ve o kırılan alanın onarılması içinde ayrıca ücret isterler. Tüm bunlara gerek yok ve tek yapmanız gereken tıkanmış tuvaletleri açan İstanbul tesisat firması olarak telefon ile bizlerden servis kaydı oluşturmaktır.

Yorum yazın