Garanti Bankası Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Garanti Bankası İş İlanı 2019

Kenan Aktürk

Garanti Bankası, adının hakkını vererek yıllardan beri ülkemizde hizmet vermeye devam ediyor. Yüzlerce şubesiyle ve bankamatiğiyle hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası, son zamanlarda yaptığı yeniliklerle müşteri kitlesini git gide arttırmaya devam ediyor. Özellikle personel eksikliğine kesinlikle imkan vermeyen Garanti Bankası, yeni dönemde de personel alımı yapacak. Garanti Bankası’nda çalışmak isteyen arkadaşlarımız, çaycılık veya temizlik personeli alanlarında iş başvurusunda bulunabilecekler.

Garanti Bankası Temizlik Personeli Alımı

Garanti Bankası, uzun yıllardır yüzlerce şubesinde temizlik personelleri barındırmaktadır. Hala yeni şubelerini açmaya hazırlanan ve hali hazırda olan şubelerine de yeni personeller almak isteyen banka, yeni dönemde temizlik personeli alımları gerçekleştirecek. Yoğun bir tempoya ayak uydurabilecek ve temizlik konusunda titiz olacak personeller arayan Garanti Bankası’na internet üzerinden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylanırsa, mülakata çağrılarak işe başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Çay Personeli Alımı

Garanti Bankası, şubelerin temizliğine önem verdiği kadar ikram konusuna da bir hayli önem veriyor. Hafta içi her gün oldukça yoğun saatler geçiren bankanın şubeleri, doğal olarak bazı müşterilerin beklemesine sebebiyet verebiliyor. Tabii ki banka müşterileri beklerken, banka şubesi de onlara içecek ikram etmek istiyor. Çay, kahve, soda ve su gibi ürünler barındıran banka, bunları ikram edebilecek ve yoğun tempoda çalışabilecek personeller arıyor. İnternet üzerinden yapacağınız ön başvuru sonucunda mülakata çağrılırsınız ve mülakatınız da başarıyla sonuçlanırsa, Garanti Bankası’nda çaycı olarak işe başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

7 yorum

  Yeliz Adıgüzel 28 Kasım, 2018 Cevapla

  Çay temizlik isi arası

  DENİZ ÜÇMEN 2 Aralık, 2018 Cevapla

  IYI AKSAMLAR BEN CAY VE TEMİZLİK PERSONEL OLARAK CALİŞMAK ISTIYORUM ADIM DENIZ ÜÇMEN ÜSKÜDAR BAGLARBAŞINDA OTURUYORUM

  suzan kanlı 20 Aralık, 2018 Cevapla

  ıyı akşamlar ben bankanızda çalışmak istyrm.istnbl esenyurtta ikamet etmekteyim.

  Songül öz 21 Aralık, 2018 Cevapla

  Iyi akşamlar ben pendik esenyalıda oturuyorum bankada çay temizlik personel olarak çalışmak istiyorum garanti bölge müdürlügüne çok yakınım

  Senem Eriş 22 Aralık, 2018 Cevapla

  Garanti bölge müdürlüğünde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum Pendik Kavakpınar. Oturuyorum lütfen

  Senem Eriş 22 Aralık, 2018 Cevapla

  Garanti bölge müdürlüğünde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum Pendik Kavakpınar. Oturuyorum lütfen haber bekliyorum

  Nazmiye.demir 3 Şubat, 2019 Cevapla

  Nazmiye.Demır. Bakan. Da.cay.ve.kayva.calişmak.iştiyorum.bahcelievler.de.orturuyorum

Yorum yazın