Denizbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı – Denizbank İş İlanı 2019

Kenan Aktürk

Uzun zamandan beri ülkemizde istikrarlı bir şekilde ilerleyen Denizbank, her zaman kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli personel barındıran ve müşterilerinin tüm işlemlerini hızlı bir şekilde çözümleyen Denizbank, bu defa da çay ve temizlik alanında personel alımı yapacağını duyurdu. Bu nedenle Denizbank şubelerinde çalışmak isteyen insanlarımıza müjdeyi verebiliriz.

Denizbank Temizlik Personeli Alımı

Denizbank, çay ve temizlik alanında yeni dönemde yeni personeller almaya başlayacak. Özellikle bankanın temiz ve titiz görünebilmesi adına, temizlik departmanında çalışacak personellere ihtiyaç duyuluyor. Özellikle işinde temiz, titiz ve deneyimli olan insanlarımız, Denizbank bünyesinin temizlik departmanında çok rahat iş bulabilirler. Denizbank alanında çalışmak gayet iyi bir deneyim olacağı için, iş arayan insanlarımızın kesinlikle değerlendirmesini öneriyoruz.

Denizbank Çay Personeli Alımı

Denizbank firmasında çay personeli olarak çalışmak isteyen insanlarımız da, çaycılık ve servis becerisine güveniyorsa, gönül rahatlığıyla Denizbank bünyesine başvuru yapabilir. Bankaya öncelikle internet sitesi üzerinden ön başvuru yapmanız gerekmektedir. Ön başvuru sırasında verdiğiniz iletişim bilgilerinin doğruluğuna kesinlikle dikkat edin. Çünkü banka sizi bünyesine katmak isterse, başvurunuzu inceleyerek size dönüş yapmak ve iş görüşmesine çağırmak isteyecektir.

İş görüşmesi sırasında banka tarafından yapılacak mülakatı başarıyla geçerseniz, hem temizlik alanında hem de çay servisi alanında başarılı bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bankanın diğer departmanlardaki alımlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

6 yorum

  Mehmet 27 Kasım, 2018 Cevapla

  Ücret ne kadar acaba

  Esengul celiksu 8 Temmuz, 2019 Cevapla

  Merhaba nereye başvurmamiz gerekiyor

  Hülya 1 Ağustos, 2019 Cevapla

  Ben hülya durmaz 2 senedir ofis ve çay işinde çalışıyorum taşeron olduğu için ayrılmak istiyorum çünkü hep 1 ay geride maaş alıyoruz buraya nasıl başvuracaz

  Hülya 9 Ağustos, 2019 Cevapla

  Merhaba nereye basvura biliriz bilmiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

  Hülya 17 Ağustos, 2019 Cevapla

  Merhaba ben hülya deniz bankta çay kahve ve temizlik işinde çalışmak istiyorum 2 sene deneyim var

  Nazmiye 18 Eylül, 2019 Cevapla

  Merhaba ben Nazmiye caşmak iştiyorum 4 yıl. Deniyim var

Yorum yazın