Instagram Video İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır? Video Görüntülemesi Nasıl Arttırılır?

Kenan Aktürk

Günümüzde popüler olarak kullandığımız ve milyonlarca insanın resim paylaştığı sosyal medya platformu Instagram, daha da büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Instagram hesaplarımıza yüklediğimiz resimlerin ve videoların, doğal olarak daha fazla etkileşim almasını istiyoruz. Bu nedenle de istediğimiz etkileşim gelmeyince Instagram hilelerine başvuru yapabiliyoruz. Özellikle bu anlatımımızda, sizlere videolara nasıl izlenme çekebileceğimizi göstereceğiz.

Igtools Nasıl Kullanılır?

Instagram hesabımıza attığımız videolara daha fazla izlenme çekebilmek adına, Igtools altyapısını kullanacağız. Öncelikle igtools.net adresine girdiğinizde, Instagram için kullanabileceğiniz hizmetleri görebilirsiniz. Bu kısımda video izlenme alanına gelerek, hesabınızdan aldığınız video linkini buraya yapıştırmalı ve videoyu bul seçeneğine tıklamalısınız.

Videoyu bul seçeneğine tıkladıktan sonra, Google sizin robot olup olmadığınızı anlamak isteyecektir. Bunun için Google’ın bizden istediği kodları alana giriyoruz ve linkini yapıştırdığımız videomuz karşımıza geliyor. Videomuzun alt kısmında bulunan miktar alanına 7500 yazıyoruz ve gönderimi başlat seçeneğine tıklıyoruz.

Gönderimi başlat işleminden sonra yazdığımız 7500 rakamı, azalmaya başlayacaktır. Azalan miktar ise, Instagram hesabımızdaki videoya izlenme olarak gönderilecektir. Videoyu bulmak ve gönderimi başlatmak için, mutlaka Instagram profilinizi gizli profilden çıkartmalısınız. Aksi halde video bulunamayacak ve çekim işlemi başlamayacaktır. Uygulama ise 14.10.2018 tarihi itibariyle hala aktif olarak çalışmaktadır.

Yorum yazın