Ücretsiz Netflix Hesabı Almak – Kredi Kartsız Netflix Hesabı Alınır Mı?

Kenan Aktürk

Hızla büyüyen ve son 3 yıldır bir hayli gelişme gösteren sosyal platform Netflix, büyük bir medya platformu haline geldi. Netflix hesabı açabilmek ve deneyim yaşayabilmek için kredi kartına ihtiyacınız olmalıdır. Fakat biz bu yazımızda sizlere, kredi kartsız bir şekilde Netflix hesabının nasıl açılacağını anlatacağız. Bu durumu sınırsız kullanmak istiyorsanız, her ay sonunda işlemleri tekrarlamanız gerekir.

Yandex Money ile Sanal Kart Oluşturma

Netflix üyeliği alabilmeniz için, Yandex Money platformunu kullanacağız. Sınırsız sayıda sanal kart oluşturabileceğimiz Yandex Money alanına passport.yandex.ru sitesinden girelim. Bu adrese tıkladığınızda üye olun ve Money hesabınıza ulaşın.

Virtual Yandex Money Card kısmının altında yer alan Learn More seçeneğine tıklayın.

Karşınıza çıkan sayfadan Комиссия и другие условия bölümünün altındaki Получить карту butonu sayesinde bir kart oluşturacağız.

Yeni açılan sayfada sizden hesabı doğrulamanız için cep telefonu numarası istenecektir. Telefonunuzun girin ve cebe gelen SMS ile hesabı onaylayın.

Daha sonra Start a Wallet butonuna tıklayın ve Text Message kısmında tek kullanımlık şifreniz telefonunuza gelecektir. Gelen dört haneli kodu girdikten sonra Proceed butonuna tıklayın. Kartınızın son kullanım tarihi ve cv kodu size sms ile gönderilecektir.

Artık sanal kartınız hazır hale geldi. Netflix hesabınızı bu kart ile açabilirsiniz.

Yorum yazın