Kapı Kolu Almanın Doğru Adresi!

Alp Ozcan

Bir bina inşa edilirken dışarıdan içeriye ışık girebilmesi için pencereler konmakta, iç kısımda ise odaları birbirinden ayıran kapılara yer verilmektedir. Kapılar camlı ya da camsız olabileceği gibi meşe ve kayın olmak üzerede çeşitlerine ayrılmaktadır. Bir dairenin iç kapılarının tamamını aynı modelden seçmek mümkündür ancak ev sahiplerinin tercihine bağlı olarak bu durum değişiklik gösterebilir. Fiyatları ise ürüne göre değişmektedir. Çelik kapılara ise evin girişinde rastlanmaktadır. Renk alternatifleri vardır.

Birçok eşya gibi kapılarında kendine göre parçası bulunmaktadır ve kapı kolu ile giriş ve çıkışlar sağlanmaktadır. Eryildiz.net’te modeller mevcuttur. Aynalı oda kapı kolu, wc kapı kolu, rozetli oda kapı kolu gibi farklı zevklere göre uygun ürünler incelenebilmektedir. Örnek olarak Doğanlar Ekselans Olifka Rozetli Oda Kapı Kolu modelini incelediğimizde kullanım alanının her türlü kapılar olduğunu görmekteyiz. Darbe ve çizilmeye karşı dirençli olarak üretilen ürünün temizliği için ıslak veya kuru bir yumuşak bez yeterli olmaktadır. Şık ve dikkat çeken bir görünüme sahip olan rozetli oda kapı kolunu Eryildiz.net’ten sipariş verebilirsiniz.

Sadeliği sevenler ve seçimlerini o yönde yapanlar içinse Doğanlar Asos Nikel Saten Oda Kapı Kolu uygun bir ürün olabilir. 1.sınıf kaplama olan kolun türü aynalıdır ve rengi nikel satendir. Yine darbe ve çizilmeye dayanıklı olan bu ürün üretici firma tarafından bir sene boyunca güvence altına alınmıştır. Ürünün görseline ve fiyatına Eryildiz.net adresinden ulaşılabilmektedir.

Kapı kolu modelleri açısından geniş bir yelpazede satışlarımız devam etmektedir. Değişik bir görünüm arayışında olanlar sitemize eklenen ürünlerden biri olan Doğanlar Kuadro Coffee Albrifin Rozetli Oda Kapı Koluna bir şans verebilirler. Her türlü kapıda kullanmaya uygun olan ürün üç yıl süresince üretici firmanın güvencesi altındadır. Hammaddesi pirinçtir ve türü rozetlidir. Ürüne yönelik bilgilendirmeler ilgili sayfaya eklenmiştir.

Güvenli alışverişin adresi olan Eryildiz.net kapı kolu çeşitlerinin yanı sıra kapı aksesuarları kategorisinde tokmak, dürbün, kapı tamponu ve panik çıkış kolu gibi ürünleri de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kapı menteşeleri ve pimapen kapı kolları da sitede yer almaktadır.

Yorum yazın