Samsung J7 2021 Çift Kamerayla Gelecek

Kenan Aktürk

Samsung, son zamanlarda çift kamera akımına ayak uydurmaya devam ediyor. Özellikle son dönemlerde tanıtılan ve bir hayli ilgi gören akıllı telefonların hemen hemen hepsinde çift kamera sensörü var. Bu nedenle Samsung, C10 modeli üzerinde de çift kamera kullanacağını açıklamıştı. Günümüzde kullanılan J7 modelinde de çift kamera kullanılacağı açıklandı.

J7 2017 Çift Kamerayla Geliyor

Samsung, yeni modellerinde çift kamera kullanmayı bir kenara bırakarak, eski modellerine de çift kamera entegresi yapmayı hedefliyor. Özellikle C10 serisinde çift kamera özelliğini kullanacak olan şirket, J7 modelinin 2017 serisinde de çift kamera özelliğini kullanacak. Ayrıca yeni J7 modelinde hoparlörler de cihazın yan tarafında entegreli olacak.

J7 2017 serisinin hangi tarihte tamamen görücüye çıkacağı ise bilinmiyor. Bu nedenle tahmin yapmak da zor. Ancak, sosyal medyada sızıntılarla alakalı paylaşım yapan ve oldukça fenomen olan kullanıcılara takip ederek bu durumu anlayabiliriz. Twitter kullanıcısı Evan Blass ise, bu işi kendisine neredeyse görev edinmiş. Çift kamera konusu başka bir kullanıcıdan gelse de, cihazın çıkış tarihi hakkındaki sızıntılar da Evan Blass tarafından bekleniyor. Önümüzdeki günlerde bu konuyla alakalı daha detaylı bilgiler edinebileceğiz. Ayrıca Samsung’un yeni modeli olan C10 hakkında da bilgiler gelmeye devam ediyor. İddialara göre Samsung, ilerleyen senelerde üreteceği tüm akıllı telefonlarında mutlaka çift kamera seçeneğini kullanacak. Bu durumu da tabii ki bekleyerek görebileceğiz.

Yorum yazın