Türkiye’nin Her Yerinden Emlak İlanı

Serhan Yücesoy

Türkiye’nin her yerinden kiralık ve satılık emlak ilanı bulabilmeniz için yapılan bir site. Konut, iş yeri, arsa, bina, turistik tesis, devre mülk gibi birçok alanda emlak ilanını bünyesinde barındırıyor. Birçok ilanı bir arada görmenin alıcılar için avantajı olduğu gibi satıcılar içinde fazlasıyla avantajı var. Emlakçılık işi ile uğraşanların ilanlarını sitede yayınlaması ile ilanların görünürlüğü artıyor dolayısıyla satışı kolaylaşıyor. Emlak sektöründeki insanlar ile anlaşma yapmaya devam eden site ilan sayısını, emlak türünün çeşitliliğini ve bölgeleri arttırmaya da devam ediyor.

Kullanım Kolaylığı

Sitede bulunan arama motoruna aramak istediğiniz kriterleri yazarak ilan arayabilirsiniz. Örneğin didim satılık daire veya didim kiralık daire yazdığınızda karşınıza ilgili ilanlar gelecektir. Sitenin ana sayfasında bulunan emlak kategorilerine tıklayarak örneğin iş yeri kategorisine tıklayarak daha genel bir sonuç listesine ulaşabilirsiniz. Bu genel aramayı da sınırlandırmak adına karşınıza Türkiye’nin yedi bölgesi çıkacak. Aradığınız bölgeyi seçtikten sonra o bölgeye ait tüm ilanları görebilirsiniz. İsterseniz aramayı daha da sınırlandırmak için şehir, ilçe, semt, fiyat gibi kıstasları belirleyerek ihtiyacınıza uygun ilanı bulabilirsiniz.

Detaylı İlan Bilgisi

Aradığımız ilan her zaman yakın bir yerde olmaz. Sitede bulunan ilana dair bilgi kutucuğu ve görseller birçok açıdan alıcıya kolaylık sağlar. İlanlarda bulunan emlakların görsellerinin bir çok açıdan ve yerden çekilmiş olması mekanı görmek açısından önemlidir. Aynı zamanda ilandaki mekana ait bilgilerin eksiksiz girilmesi ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığının göstergesidir. Böylece her bir adrese gitmek zorunda kalmadan internet üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin didim satılık yazlık ilanı için verilen oda ve banyo sayısı, kat sayısı, ısıtma türü gibi konulardaki bilgiyi bu bilgi kutucuğundan yararlanarak elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mekanın içini görebilirsiniz. Bu işlem zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Yorum yazın