Koçtaş İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Koç grubuna bağlı olan dev yapı zinciri Koçtaş, evimizin dekorasyon ürünlerini düzenleyebilmemiz için bizlere yıllardan beri hizmet veriyor. Ürünlerinin kaliteli olmasıyla ve personellerin güler yüzlülüğüyle bizleri kendisine çekmeyi başaran firma, büyük alışveriş merkezlerinin yanı sıra farklı alanlarda da şubelerini açmayı düşünüyor. Peki yeni şubelerde çalıştıracağı personellere ne gibi şartlar sağlayacak ve ne kadar maaş verecek? Sizler için araştırdık.

Koçtaş Çalışma Şartları

Koçtaş firmasındaki personellerin günlük çalışma süreleri 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürecin 1 saati yemek ve çay molalarına ayrıldığı için net olarak 7.5 saat çalışabiliyorsunuz. Firmada keyfi olarak fazla mesai yapmanız söz konusu değildir. Zira zorunlu sebeplerden dolayı fazla çalışırsanız, günlük mesai ücretini ay sonunda toplu olarak alabiliyorsunuz.

Koçtaş firması, sizin için bir işçi fonu açar ve işe girer girmez fon işlemeye başlar. Firma sizin için her ay fon hesabınıza 100 TL katkı yapar ve işten ayrılmanız durumunda bu ücret size topluca veriliyor. Ayrıca her yıl size özel bir ödenek adı altında 150 TL ücret veriliyor.

Koçtaş Maaşları

Koçtaş firmasında yeni işe başlayan personeller, ilk etapta asgari ücretten %20 oranında daha fazla ücret alırlar. Kısacası firmada Maaş+Yemek Ücreti+ İşçi Fonu+ Akşam Vardiyası İçin Servis+ Prim gibi güzel seçeneklerle rahat bir ortamda çalışabiliyorsunuz.

Yorum yazın