Şok Aktüel Bu Hafta Gelecek Ürünler

Serhan Yücesoy

Ocağını kaynatmak dumanını tüttürmek isteyenler Şok’un yolunu tutuyor. Uygun fiyatları ile size olanaklar sunan her hafta yenilenen ürün katalogları ile birlikte değişik ve farklı ürünleri de sunmaya devam ediyor. İşte, şok aktüel bu hafta gelecek ürünler. Sizde takipte olun.

“Şok” yaratacak aktüel ürünler

Bu sıcak yaz günlerinde serinlemenize yardımcı olacak aynı markanın farklı çeşitleri ile ikincisi alımda yarı yarıya indirim sunmaktadır. Hem fiyatı hem de lezzeti ile serinletecek dondurmaları kaçırmayın. İkincisi %50 indirimlerde milföy hamuru da geçerlidir. Kampanyalı ürünler arasında 25 tl ve üzeri alışverişler için geçerli 3 adet 720 ml ekstra konsantre yumuşatıcı satıştadır. Evlerde en çok tüketilen ve kullanılması zorunlu olan temizlik malzemeleri ile kuvvetli sonuçlara kısa sürede erişebilirsiniz.

Kekten Börekten Vaz Geçemeyenlere

Mutfak ürünlerinde her zaman indirim sunan şok, bu haftaki katalogunda granit çeşit kek kalıpları sunmaktadır. Kekin yanında çaysız olmaz diyenlere 12 parça desenli çay seti, desenli su bardağı ve desenli baharatlık, görselden ve renklerden hoşlanan desenli kapaklı kavanoz, erkek çocuklarının fanatiği olduğu büyük boy itfaiye kamyon, büyük boy kasalı kamyon aktüel ürünlerinde satışa sunuyor.

Temizlik İse Adres Şok

4L büyük boy sıvı el sabunu, küçük boy isteyenler için mini el sabunu, oda spreylerini evinden eksik etmeyenler için el fısfıs sprey ve makineler için oda kokuları, %50 indirimli ürünlerle diş fırçaları aynı marka farklı modelleri ile bulaşık deterjanı, 32’li tuvale kağıdı ve 6’lı kağıt havlu ile sizde hafta bitmeden ürünleri yakalamaya bakın. Erken saatlerde evden çıkmayı unutmayın. Sevilen ürünleri ile çabuk tükenen şok ürünleri ile sizde evinizin eksiklerini rahatlıkla uygun fiyata karşılayabilirsiniz.

Kaynak  : https://aktuelsemti.com/

Yorum yazın