Garantili Servis Hizmetinin Avantajları

Serhan Yücesoy

Çamaşır makineleriyle birlikte artık elde çamaşır yıkama dönemi bittiğinden, özellikle ev hanımlarının kendilerine daha fazla vakit ayırabilme imkanına sahip olabilmeleri mümkün oluyor. Eskide çok uzun saatler harcanan çamaşır yıkama işlemi için günümüzde sadece birkaç dakika yeterli olduğu gibi eskiye oranla çok daha kaliteli standartlarda çamaşırların hijyenik hale getirilebilmesi mümkün olabiliyor. Bu yüzden de çamaşır makineleri günümüzde yaygın şekilde her evde kullanılırken, bölgesel kapsamda Ataşehir Beko Servisi merkezi ise çamaşır makinelerinde yaşanabilecek tüm problemlere ilişkin olarak tüketicilere yardımcı oluyor. Tüm çamaşır makinesi modellerine yönelik olarak hem teknik yeterlilik hem de uzmanlık açısından sektörel olarak dünya standartlarına uygun bir çamaşır makinesi hizmeti sunuluyor.

Çamaşır makinesinin kullanımı sırasında yaşanan fonksiyon kayıpları ya da çamaşır makinesinin hiç kullanılamamasına neden olabilecek komplike arızalanmalara kadar her türlü arıza durumuna ilişkin olarak gereksinim duyulan çamaşır makinesi servis hizmetleri Fındıklı Beko Servisi merkezi bünyesinde sunuluyor. Alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personeller tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ürünün en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve verimliliğinde kullanılabilir duruma getirilebilmesi sağlanıyor. Bu kapsamda da çamaşır makinesindeki arıza elektrik odaklı ya da mekanik temelli olması fark etmeksizin tüm arızalı parçaların onarım işlemleri yerinde gerçekleştiriliyor. Burada onarımı mümkün olmayan parçalar ise servis merkezine getirilerek, en hızlı onarılır ve yeniden teslimi yapılır. Onarım şansı bulunmayan parçalarda ise yerinde servis hizmeti anlayışı dahilinde teknik uzmanlar tarafından doğrudan değişimi gerçekleştirilir.

Bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan mobil araçlar ile en hızlı çamaşır makinesi servis hizmetlerinin sunduğu Taşdelen Beko Servisi merkezi hizmetleri dahilinde parça değişimi uygulanan parçalarda sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu şekilde ürünün en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performansta çalışma sağlaması mümkün kılındığı gibi parçanın çok daha uzun süreli bir dayanıklılık gösterebilmesi sağlanıyor. Üstelik 1 yıllık garanti ile sunulan çamaşır makinesi servisi hizmetleri ile artık çamaşır makinesinin kullanım ömrünün çok daha uzun soluklu olmasının sağlanabilmesi mümkün oluyor.

Yorum yazın