Turkcell İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizin teknoloji ve operatör devlerinden birisi olan Turkcell, kısa zamanda yeni kampanyalarıyla ve yakaladığı mükemmel çekim gücüyle, birçok kullanıcının gözdesi olmayı başarmıştır. Aynı zamanda TİM adını verdiğimiz Turkcell İletişim Merkezleri adı altında da ayrıca teknolojik hizmet veren firma, bünyesinde çalışacak yeni personeller arıyor. Peki TİM şubelerinde çalışacak olan personeller, ne gibi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alacak?

Turkcell Çalışma Şartları

Turkcell firmasında personellerin günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca çalışılacak olan bu sürecin 30 dakikası yemek molalarına ayrılmışken, personellerin haftada bir gün izin hakkı bulunmaktadır. Ayrıca personeller, bünyedeki çalışma sürelerini 1 yıla çıkardıkları taktirde, 14+2 günlük yıllık izin hakkına sahip olurlar.

Son olarak belirtelim ki, firmada bazı  zamanlar fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Firma, bu süreç için de personellerine ek mesai ödemesi yapıyor.

Turkcell Maaşları

TİM merkezlerinde çalışan personellerin rütbelere 5 parçaya ayrılmaktadır. Bu rütbeleri sayacak olursak Satış Danışmanı, Kasa Sorumlusu, Pazarlama Stajyeri, Kurumsal Satış Temsilcisi ve Aktivasyon Elemanı şeklinde sıralayabiliriz.

Firmadaki satış danışmanları 1.450 – 1.650 TL arasında, kasa sorumluları 1.450 – 1.650 TL arasında, pazarlama stajyerleri 1450 TL, kurumsal satış temsilcileri 1.500 – 1.800 TL arasında ve son olarak da aktivasyon elemanlarının 1.650 – 1.850 TL arasında maaş aldıklarını belirtebiliriz.

Yorum yazın