Tepe Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Türkiye’nin en gözde güvenlik firmalarından birisi olmayı başaran Tepe Güvenlik, büyüme sürecini aşana kadar her konuda son derece titiz davranmıştır. Titiz ve seçici davranışıyla bugünlere kadar gelmeyi başaran Tepe Güvenlik, ilk başlarda Ankara merkezli bir oluşum olarak ortaya çıksa da, kısa zamanda başarılarıyla beraber tüm ülkemizde yayılmıştır. Şimdi de sizler için Tepe Güvenlik firmasının personel alımı konusuna göz atacağız.

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları

Tepe Güvenlik firmasında iki farklı çalışma tarzı vardır. İlk stile bakacak olursak, personellerin 12 saat çalışıp 36 saat dinlenebileceğini, 24 saat çalışıp 48 saat dinlenebileceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında ikinci stilde çalışmak isteyen personeller ise, günlük 7.5 saat çalışırlar ve günü bitirirler. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, firma bünyesinde 1 yılınızı doldurduğunuzda yıllık izin hakkınıza da sahip olabiliyorsunuz.

Tepe Güvenlik Maaşları

Tepe Güvenlik firmasının maaşları oldukça iyidir. Personellerine asgari ücretten %50 daha fazla oranında maaş veren firma, kademe usulüyle de çalışmaktadır. Yani firmada uzun süre çalışırsanız hem kademe olarak hem de maaş olarak bir hayli yükselişe geçebilirsiniz.

Kısacası Tepe Güvenlik firmasının diğer firmalara nazaran maaş konusunda biraz daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Maaş+SSK+Yemek gibi imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz. Yemek ücretleri Multinet ve benzeri kartlara ayrı olarak yatırılmaktadır.

Yorum yazın