Şok Market İş Başvuru, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizde uygun perakende firmalarının birçoğunu geride bırakarak, daha da uyguna insanlara hizmet eden Şok Market, Türkiye genelinde şubelerini günden güne arttırmaya devam ediyor. Küçük bir yapıyken, kısa sürede daha büyük kitlelere ulaşmayı başaran firma, yeni şubelerinin açılmasıyla beraber personel arayışına da girmiş durumda. Peki Şok Market, bünyesinde çalışacak personellere ne gibi şartlar sunacak ve ne kadar maaş verecek?

Şok Market Çalışma Şartları

Şok Market bünyesinde günlük çalışma sınırı 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda vereceğiniz yemek  ve çay molaları da, çalışma saatinize eklenmiştir. Firmada zaman zaman fazla çalışmanız gerekse de, bu çalışmalar için ek bir ücret alamazsınız. Kısacası resmi tatillerin dışında ek ücret ödemesinin yapılmadığının altını çizebiliriz. Fazla çalıştığınız zamanlar işe geç kalma ve işten erken ayrılma gibi durumlarla denkleştirilir ve personellere kolaylık sağlanır. Son olarak haftada bir gün izin hakkınızın olduğunu ve bir yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda da, yıllık izin hakkınızın ortaya çıktığını belirtebiliriz.

Şok Market Maaşları

Şok Market bünyesinde maaşlar, pozisyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Normal personeller ilk 3 ay boyunca 1.500 TL, 3 ay sonunda da 1.750 TL + 60 TL civarında alışveriş ücreti alırlar.

Mağaza Sorumlusu Yardımcısı 1.900 TL ile 2.300 TL arasında maaş alır ve Şok Market alışveriş çeki kazanır.

Son olarak Mağaza Sorumlusu’nun da 2.000 TL ile 2.500 TL arasında bir maaş ve Şok Market alışveriş çeki kazandığını da belirtebiliriz.

1 yorum

    Mami 9 Şubat, 2018 Yanıtla

    Mag.mudur maasi brut mu yoksa net olarak 2000-2500 tl dir.

Yorum yazın