Mavi Jeans İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Kısa süre önce ufak bir girişim atağıyla birlikte karşımıza çıkan Mavi Jeans, şimdiki günümüzde de giyim perakendeciliğinin öncüsü oldu diyebiliriz. Dev  bir sermayeyle ve ufak bir girişimle ortaya çıkan Mavi Jeans, sokak şubelerinin yanı sıra büyük alışveriş merkezlerinde de karşımıza çıkıyor ve yeni şubelerini de açmaya devam ediyor. Peki, Mavi Jeans bünyesinin herhangi bir şubesinde çalışacak  olsak, ne gibi şartlarla karşılaşırız ve ne kadar maaş alabiliriz?

Mavi Jeans Çalışma Şartları

Mavi Jeans firmasında günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu saatin içerisine çay ve yemek molalarınız dahil değildir. Vardiyalı bir sistemle çalışan ve personellerine haftada bir gün izin veren firma, izinleri genellikle hafta içi kullandırtmaktadır. Bunun nedeni de, hafta sonları mağazaların oldukça yoğun sirkülasyona sahip olmasıdır diyebiliriz. Ayrıca firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız 14+2 gün yıllık izninizi alabilirsiniz. Firma, personelin zorunlu durumlar dışında mesai yapmasına da izin vermemektedir.

Mavi Jeans Maaşları

Mavi Jeans firması, yeni işe başlayan personellerine asgari ücretten %60 oranında daha fazla maaş sağlamaktadır. Ayrıca güzel prim olanaklarıyla personel çalıştıran firma, personellerine aylık 350 – 450 TL arasında yemek ücreti de vermektedir. Kısacası firmada Maaş+Prim+Yemek Ücreti+SSK imkanlarıyla çalışacağınızı belirtebiliriz.

Mavi Jeans İş Başvurusu

Mavi Jeans firmasına internet ortamından ve kariyer sitelerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer firma, sizi kabul etme aşamasına geldiyse, sizi mutlaka çağıracaktır. Mülakata girdiğinizde diksiyonunuza, ikna kabiliyetinize ve insanlar arası iletişiminize dikkat edilir. Her türlü olumlu ve olumsuz durumlar, size anında bildirilmektedir.

1 yorum

    Goksel.sarak 1 Mart, 2018 Yanıtla

    Sakin hükümlü, 74 doğumlu, ortaokul mezunuyum. Temizlikçi olarak yada depoda çalışabilir miyim? Tekstil atolyem finis üzerine vardı taşınma sebebiyle kapattım işsizim.

Yorum yazın