Sbarro İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Hemen hemen her gününü yoğun olarak geçiren ve yabancı bir sermayeye sahip olan gıda perakendecisi Sbarro, kendi bünyesinde gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Kısa zamanda büyük başarılar elde eden ve personel hacmini de genişleten firma, yeni personeller arıyor. Peki Sbarro firmasında çalışacak olan personeller ne gibi şartlarla çalışabilir ve ne kadar maaş alabilir?

Sbarro Çalışma Şartları

Personellerin, firmada günlük 8 saat çalışma süresi bulunmaktadır. Çalışılan bu süreç içerisine yemek ve çay molaları da dahil edilmiştir. Ayrıca haftalık değişen vardiya sistemiyle çalışan firma, personellerine haftada bir gün izin hakkı vermektedir. Son olarak firmada 1 yılı aşkın süre çalışırsanız, 14+2 gün izin alabileceğinizi unutmayın.

Sbarro Maaşları

Sbarro firmasında maaşlar, sabit olarak tutulmaktadır. Sistemde rütbe ve maaş durumu bulunduğu için, maaşlar rütbelere göre değişiyor. Peki bakalım hangi rütbe ne kadar maaş alıyor?

Ekip Üyeliği: Firmada yeni işe başladığınızda ekip üyesi olursunuz. Maaşınız sabit asgari  ücrettir.

Servis Uzmanlığı: Firmada 3.ayınızı bitirdikten sonra servis uzmanlığı sınavına girebilirsiniz. 100 soruluk sınavda 80 net bırakmalısınız. Sınav, hamburger gramajları gibi konuları içermektedir. Ayrıca maaşınızda %5 artış görünür.

Supervisor: Supervisor olmak için firmada 6 aylık sürecinizi doldurmalısınız. Bu sayede artık firma kontrolü size kalacaktır. Ayrıca maaşınızda %25 artış meydana gelir.

Vardiya Müdürlüğü: Firmada 1 yıllık sürecinizi doldurduktan sonra, vardiya müdürlüğü sınavına girebilirsiniz. Eğer vardiya müdür olursanız, maaşınızda %80 oranında artış görülür.

Yorum yazın