Sarelle Mörş Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Sarelle firması son dönemlerde ülkede başarılı bir gelişme göstererek rutin satışlarına devam eden başarılı ve büyük firmalardan biridir. Firmada Mörş olarak çalışma imkanı arayan insanlarımız da genellikle firmanın maaşları ve çalışma şartları konusunda bilgi edinmek istiyorlar. Biz de bu bilgileri sizler için vereceğiz.

Sarelle Mörş Çalışma Şartları

Sarelle firmasında Mörş olarak günde 8 saat çalışıyorsunuz. Firma size haftalık olarak bir gün izin veriyor ve izin günleri de genellikle Pazar günlerine denk geliyor. Ayrıca yılınızı doldurduğunuz taktirde de yıllık izin kullanma hakkında sahip olabiliyorsunuz. Firmada resmi tatiller dışında fazla çalışmak söz konusu değildir. Resmi tatillerde fazla çalışıldığı taktirde ek mesai ücreti alabiliyorsunuz.

Sarelle Mörş Maaşları

Sarelle Mörş ücretlerine bakacak olursak, firma çalışanlarına asgari ücretten %10 daha fazla bir maaş veriyor. Yol ve yemek paranız firma tarafından karşılanırken, prim ödemesi de alabiliyorsunuz. Size verilen sipariş kotanızı aştığınız taktirde, aylık olarak maaşınızın yarısı kadar da prim ücreti alabilirsiniz.

 

1 yorum

    İlknur 9 Ocak, 2018 Yanıtla

    Merhaba ben mörş olarak işe başlamak istiyorum fakat nereden başvuru yapabileceğim hakkında bir bilgim yok bana yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşekkür ederim…

Yorum yazın