Migros Part Time İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Türkiye’nin en gelişmiş marketler zincirinden birisi olan Migros, kısa zamanda büyük alışveriş merkezleri bünyesine de giriş yaptı. Aynı zamanda yeni şubeleriyle yeni personellerine de kapılarını açan Migros, şu sıralar part time iş başvurularını da kabul ediyor. Peki, Migros part time olarak çalışacak personellere hangi şartları sunuyor ve onlara ne kadar maaş ödüyor?

Migros Part Time Çalışma Şartları

Migros firmasında part time çalışacaksanız hafta içi 18:00 – 22:00 arasında çalışırsınız. Cumartesi günleri ise 15:00 – 22:00 saatleri arasında, Pazar günleri de 13:30 – 22:00 saatleri arasında çalışırsınız. Pazar günleri işe erken gelmenizden dolayı gün içerisinde 15 dakika çay molanız ve 1 saatlik yemek molanız olur. Ayrıca firmada part time çalışan olsanız da, sigortanızın tam zamanlı yattığını unutmamalısınız. Son olarak yemeklerinizi, firmanın belirlediği yemekhanede yiyeceğinizi belirtelim.

Migros Part Time Maaşları

Firmanın ücret konusuna gelecek olursak, part time çalışan olarak asgari ücretin yarısını alacağınızı belirtelim. Ayrıca firma, sizlere özel bir kart vermektedir. Verilen bu kartın içerisine aylık alışveriş yapabilmeniz için bir  miktar ücret yatmaktadır. Bu kart ile  sadece Migros şubelerinde alışveriş yapabilirsiniz, sigara ve elektronik ürünleri haricinde istediğiniz şeyleri alabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak yol parası alabileceğiniz gibi, her 3 ayda bir maaşınızın yaklaşık 3/1’ini ikramiye olarak alabilirsiniz.

Yorum yazın