MediaMarkt Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Kısa sürede büyük bir gelişim gösteren ve teknoloji alanında emin adımlarla ilerleyen MediaMarkt, ülkemiz genelinde tüm şubelerini da arttırmış durumda. Özellikle yoğun alışveriş merkezlerinde yeni şubeler açan firma, işlerini yetiştirebilmek için de onlarca yeni personel arıyor. Peki MediaMarkt, personellerini hangi şartlarda çalıştırıyor, ne kadar maaş veriyor?

MediaMarkt Çalışma Şartları

MediaMarkt bünyesinde iş sirkülasyonu fazla olduğu için, gün boyu ayakta durabiliyorsunuz. Ayrıca bulunduğunuz bölüme göre yeni ürünleri taşıyabiliyor, onlar hakkında bilgiler edinebiliyor ve onları  raflara yerleştirebiliyorsunuz. Vardiyalı bir şekilde ve esnek saatlerle çalışacağınız firmada, bazı zamanlarda mesai yapmanız gerekebiliyor. İzin günleriniz, şirket yöneticisi tarafından belirlenmektedir ve satış odaklı prim imkanlarına da sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca firma tarafından size yemek kartı verileceğinin de altını çizelim.

MediaMarkt Maaşları

MediaMarkt bünyesinde işe başladıysanız, asgari ücret alacağınızı belirtelim. Fakat bu maaş yine de çalışma saati baz alınarak değişebiliyor. Eğer az saat çalışırsanız maaşınız düşebilir. Bunun aksine belirlenen çalışma saatlerin üstüne çıktığınızda da, saate göre maaşınızda artış olacaktır. Ayrıca satış odaklı prim hak ettiğinizde de, bu prim miktarı maaşınıza %30 ek olarak yansıyacaktır. Firmadaki takım liderlerinin, satış müdürünün ve genel müdürün maaşları da personellere göre daha fazladır.

MediaMarkt İş Başvurusu

Firmaya başvuru yapabilmek için kariyer sitelerine veya firmanın kendi sitesine göz atabilirsiniz. Eğer yakın bir şubeden başvuru yapacaksanız, yanınızda mutlaka bir fotoğraf bulundurmalısınız. Sürecin hızlı ilerlemesi adına, şubeden başvuru yapmanızı öneriyoruz.

 

Yorum yazın