LC Waikiki İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizin en büyük giyim perakendecilerinden birisi olan LC Waikiki, günden güne yeni şubelerini açmaya ve sermayesini büyütmeye devam ediyor. İlk başlarda ufak yerlerde yer açan ve daha sonra büyük alışveriş merkezlerimizde yerini alan giyim firması, kısa sürede işleri  büyüttüğü için personel açlığı da hissediyor. Bu nedenle yeni şubelerine personel arayan LC Waikiki firması, bakalım personellerine ne gibi şartlar sunuyor ve ne kadar maaş ödemesi yapıyor?

LC Waikiki Çalışma Şartları

LC Waikiki firmasında günlük çalışma süreniz, 8 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin içerisine çay ve yemek molalarınız da dahil edilirken, sizlere haftada bir gün izin hakkı da tanınıyor. Ayrıca firma bünyesinde minimum 1 yıllık çalışma süreniz dolduysa, 14+2 günlük yıllık izninizi de talep edebiliyorsunuz. Son olarak firmada, haftalık değişen vardiya saatleriyle çalışacağınızı da belirtebiliriz.

LC Waikiki Maaşları

LC Waikiki firmasında çalışan yeni personeller genellikle asgari ücret kazansalar da, ay sonunda alınan ücretler çoğu zaman asgari ücreti geçebiliyor. Çünkü prim usulüyle çalışan firma, aylık kotanın aşılması taktirde personellerine maaşlarının yarısı kadar da prim olanağı sağlıyor. Firma bünyesinde uzun yıllar boyunca çalışmış tecrübeli personellerin ise hem maaşları hem de aldıkları primler çok farklı boyutlara çıkabiliyor. Ayrıca firma, personellerin yemek ücretlerini üstlense de, maalesef yol ücreti adına bir ödeme yapmıyor.

Kısacası firmada, Maaş+Prim+Yemek gibi imkanlardan faydalanarak, son derece rahat bir ortamda çalışabilirsiniz.

1 yorum

    Hülya Avcu 2 Kasım, 2018 Yanıtla

    Mamaktaki çağdaş ta çalışmak istiyorum.Lise mezunuyum.Lütfen acil dönüş yaparmısınız

Yorum yazın