Çağdaş Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Çağdaş Market, kısa sürede Ankara merkezli olarak kurulmuştur ve geçen zaman sonunda da büyük bir perakende zinciri haline gelmiştir. Ankara merkezinde büyüme stratejisi gerçekleştirdikten sonra ülkemizin geneline yayılan Çağdaş Market işi büyüttükten sonra yeni şubelerini de açtı. Yeni şubelerine yeni personeller arayan dev perakende zinciri, bakalım personellerine ne gibi şartlar sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Çağdaş Market Çalışma Şartları

Çağdaş Market bünyesinde günlük çalışma süresi 9 saat olarak belirlenmiştir ve belirlenen bu sürenin içerisine yemek, çay gibi mola vakitleri de dahil edilmiştir. Firmada bazı zamanlarda fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Tam gün çalıştığınız taktirde mesai ödemesi alabileceğiniz gibi, resmi tatillerde çalışırsanız yine mesai ödemesi alabilirsiniz. Haftada bir gün izniniz olduğu gibi, firmada 1 yıl çalışırsanız 14+2 günlük yıllık izninizi de talep edebilirsiniz.

Ayrıca Çağdaş Market bünyesinde, haftalık değişen vardiyalarla çalışacağınızı da unutmamalısınız.

Çağdaş Market Maaşları

Çağdaş Market bünyesinde ödenen maaşlar, tecrübeye ve çalışma kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Maaşları kısaca özetleyecek olursak reyon personellerinin, temizlik personellerinin ve şoförlerin asgari ücret aldıklarını söyleyebiliriz. Bunun dışında daha tecrübeli olarak kasap, manav ve şarküteri reyonunda çalışan personellerin 1.600 TL ile 2.100 TL arasında maaş aldıklarını, mağaza yöneticilerinin ise 2.500 TL ile 3.500 TL aralığında maaş aldıklarını söyleyebiliriz.

1 yorum

    Fatma 5 Kasım, 2020 Yanıtla

    Ben tanıtım günlerinde çalışmak istiyorum dondurma şeker vb

Yorum yazın