English Home İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ev modasının ve dekorasyonunun en büyük perakende zincirlerinden birisi olan English Home, yurtdışında büyük bir girişim sonucunda ortaya çıkmıştır. Kısa sürede kazançlarını büyük seviyelere getiren ve ülkemizde de başarılı bir konum yakalayan English Home, hala yeni şubelerini açmaya devam ediyor. Kısa süre önce alışveriş merkezlerindeki konumlarını tamamlayan English Home, yeni şubeleri için de yeni personellere ihtiyaç duyuyor. Peki English Home firmasında çalışmak için hangi şartlar gereklidir ve maaşları nasıldır?

English Home Çalışma Şartları

English Home firmasında günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere günlük 1 saat mola hakkı tanınırken, haftada bir gün de izin verilmektedir. Eğer English Home bünyesinde 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız, 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da talep edebilirsiniz.

English Home bünyesinde bazı zamanlar fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Personellerin çalıştığı süre boyunca mesai ödemesi yapılır veya denkleştirme yoluyla mutlaka iade yapılır.

English Home Maaşları

English Home firmasında yeni başlayan personeller, asgari ücretten %25 daha fazla maaş almaktadır. Firma, prim usulüyle çalıştığı için aylık belirlenen kota aşıldığı taktirde güzel oranlarda primler dağıtılır. Ayrıca personellerin yemek masrafları da, her ay multinet benzeri kartlara yatırılır. Son olarak firmada, personellerin yol masraflarının da üstlenildiğini söyleyebiliriz. Kısacası English Home firmasında işe girmek isterseniz, Maaş+Prim+Yol+Yemek gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

1 yorum

    Lale 23 Şubat, 2019 Yanıtla

    Özelğüvenlik işi arıyorum yardımcı olursanız memnun kalırım silahsız güvenlik kartım var iş arıyorum

Yorum yazın