Anfa Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2019

Kenan Aktürk

1992 yılında Ankara merkezli kurulan Anfa Güvenlik firması, ilk başlarda adını pek duyurmayı başarmasa da, kısa zamanda büyük merkezleri koruyarak adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Ankara merkezli olmasına rağmen, tanındıkça diğer illerimize de konuşlanan Anfa Güvenlik, ilk açılış zamanına nazaran birçok personel alımı da gerçekleştirdi. Hala gelişmekte olan güvenlik firması, yeni personeller için de kapılarını açmış. Peki büyük güvenlik firmasının çalışma şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

Anfa Güvenlik Çalışma Şartları

Anfa Güvenlik firmasında 12/24 veya 24/48 çalışma süresi bulunmaktadır. Kısacası firmada 12 saat boyunca aktif olarak çalıştıysanız, 24 saat istirahat etmek zorundasınızdır. Bu nedenle haftalık belirlenen saatin üzerinde kesinlikle çalışamazsınız. İkinci çalışma süresinde ise 24 saat boyunca aktif olarak çalışırsanız, 48 saat boyunca istirahat etmek zorundasınız. Ayrıca haftada bir gün izniniz bulunuyor ve bir yıllık sürenizi doldurursanız yıllık izin hakkınızı kullanabiliyorsunuz. Son olarak resmi tatil günlerinde çalıştığınızda, mesai ödemesi alabileceğinizi hatırlatalım.

Anfa Güvenlik Maaşları

Anfa Güvenlik firmasında iki tip personel grubu bulunmaktadır. Birinci grup personelleri kadro personeller olurken, ikinci grup personeller de kadro dışında kalan personellerdir. İki grubun çalışma şartları aynı gibi görünse de, ücret konusunda bayağı bir fark yer almaktadır. Örneğin kadrolu personeller 2.000 TL maaş alırken, kadrosuz personeller 1.000 TL maaş almaktadır. Firma, personellerin kadrolu olanlarını sınav yoluyla seçmektedir.

1 yorum

    serdar 6 Temmuz, 2018 Cevapla

    ankarada yaşiyorum hayatimda gördüğüm en berbat şirket adamin varsa krallar gibi yaşarsin yoksa olacaklara katlanmak zorunda kalırsin tavsiye etmiyorum

Yorum yazın