Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

Sıtkı Çolak

Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

15 yıldır yollarda olan Isuzu, 2012 yılında ilk kez ürettiği Isuzu D-Max modelinde değişikliklere giderek pick-up modeller içerisinde zirve olmayı hedefliyor. Motorunda küçülme tercih edilen Isuzu D-Max modelinde, performansına dair bir herhangi bir kayıp söz konusu olmazken, yeni görünümü sayesinde bireysel kullanımlar için bile tercih edilebilecek kadar şık bir görünüm kazandığı görülüyor.

Donanım konusunda birçok değişikliğe gidilen Isuzu D-Max modelinde Isuzu, ön bölümde de değişiklikler yapmayı tercih ederek; aracın daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlamış.

Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

Isuzu D-Max Genel Özellikleri

2019 model Isuzu D-Max için iç kabininde fazla değişiklik tercih edilmezken, ön bölümünde değişikliklere gidilmiş. Ön ızgarada yapılan değişikliklere ilave olarak, aydınlatma da LED farlar tercih edilirken; krom kaplama sayesinde araç daha elit bir görünüm kazanmış.

Makyajlamanın çok fazla kullanıldığı araç 13 farklı rengi ile kullanıcıları ile buluşurken, şirket logo boyutlarında da daha büyük boyutları tercih etmiş.

İç dizaynında yaptığı en büyük değişiklik ise, deri koltuklar olarak göze çarpıyor. Aynı zamanda deri koltuklarla konforu artırmanın dışında anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine sahip olan araç ısıtmalı ön koltukları ve deri direksiyon simidi ile kendine hayran bırakıyor. Aynı zamanda güvenlik açısından hız sabitleme sistemi, geri görüş kamerası ve arka park sensörü, yokuş iniş ve kalkış desteği gibi özellikleri sunuyor.

Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

Isuzu D-Max Teknik Özellikler

Pick-up modeller içerisinde çok fazla tercih edilen Isuzu D-Max adına yeni jenerasyonunda motor açısından değişikliğe gidilirken, 2500 litre motor ile bugüne kadar performans sağlayan araç için yeni modelde 1900 litrelik yeni motor tercih ediliyor. Yeni motoru sayesinde 164 beygir güç üreten araçta en fazla dikkat çeken özelliklerden bir tanesi yakıt konusundaki tasarrufudur. 100 kilometre bir mesafe için ortalama7,8 litre yakıt tüketiyor. Aynı zamanda 0 kilometreden 100 kilometre hıza 12,9 saniyede ulaşan Isuzu D-Max, 6 ileri otomatik ve manuel seçeneği ile satışa sunuluyor.

Yeni Isuzu D-Max, 3,5 tonluk tona kadar çekme kapasitesi ile dikkatleri çekerken, motor hacmi düşürülmesine rağmen sunduğu performansı ile kullanıcılarını şaşırtmayı başarıyor.

Yorum yazın