Dominos Pizza İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Kısa sürede hazır yemek sektörüne iddialı bir giriş yapan Dominos Pizza, şubelerini genişletmeyi ve günden güne daha da büyümeyi başarıyor. Yaptığı yeni kampanyalarla ve lezzetiyle pizza sektöründe yeni bir çığır açan Dominos Pizza, şubelerinin fazla olması nedeniyle yeni personeller arıyor. Peki Dominos Pizza, bünyesinde çalışan personellerine nasıl çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Dominos Pizza Çalışma Şartları

Dominos Pizza bünyesinde günlük çalışma süresi, tamamen personel seçeneğine bağlıdır. İsterseniz günde 10 saat çalışabilir, isterseniz de 12 saat boyunca çalışabilirsiniz. Tabii ki çalışma süresi ne kadar artarsa, maaşlarda da bir o kadar artış oluyor diyebiliriz. Ayrıca haftada bir gün personeline izin veren firma, izinleri hafta içi kullandırıyor. Bunun sebebi ise, mağazanın hafta sonları yoğun olmasından kaynaklı diyebiliriz. Son olarak belirtelim ki, firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin alabiliyorsunuz.

Dominos Pizza Maaşları

Dominos Pizza bünyesinde 10 saat çalıştığınız taktirde asgari ücretten %20 daha fazla ücret alabiliyorsunuz. Eğer sınırları zorlarsanız ve 12 saat çalışırsanız, bu oran asgari ücretin  %30 daha fazlasına isabet ediyor. Ayrıca prim usulüyle çalışan firma, personellerinin yemek masraflarını da üstleniyor.

Kısacası Dominos Pizza firmasında maaşınızı günü gününe alabileceğiniz gibi Maaş+Prim+Yemek gibi imkanlardan da faydalanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yorum yazın