Carrefoursa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2021

Kenan Aktürk

Türkiye’nin her bölgesinde birden fazla sayıda bulunan Carrefoursa marketleri, yoğun bir tempoyla çalışarak şubelerini genişletebilmek için uğraşıyor. Bu uğraşlarında başarılı olan firma, yeni şubelerine de yeni personeller arayabiliyor. Peki Carrefoursa firmasında çalışan bir kişi hangi şartlarla karşılaşır ve ne kadar maaş alır? Sizler için paylaşıyoruz.

Carrefoursa Çalışma Şartları

Carrefoursa, Fransız bir şirket olduğu için normal ismi Carrefour olarak geçer. Fakat üretimi Sabancı Holding tarafından yapıldığı için, isminin sonuna ‘’SA’’ ekini almıştır. Bu market zincirinde çalışacaksanız, yoğun ve meşakkatli bir tempo içerisinde olacağınızı unutmamalısınız. Mağazada çalışırken genellikle 8.5 – 9 saat çalışabilirsiniz. Fakat yoğunluk olduğu günlerde bu fark biraz daha yükseliş gösterebilir. Carrefoursa gibi şirketlerin kurduğu marketlerin hem büyükleri hem de mini olanları bulunmaktadır. Büyük zincirlerde çok daha personel bulunurken, küçük yerlerde Müdür, Müdür Yardımcısı, Master ve Personeller kategorileri bulunmaktadır. Son olarak Carrefoursa’nın vardiyalı bir sisteme sahip olduğunu da belirtelim.

Carrefoursa Maaşları

Carrefoursa firmasında maaş ödenirken çalışılan saat baz alınmaktadır. İşe yeni giren normal bir personel, ilk başlarda asgari ücret seviyesinde bir ücret alıyor. Zamanla işinizi iyi yaparak bulunduğunuz mağazada yükselebilir ve daha kıdemli olarak yüksek maaşlar alabilirsiniz. Firmadaki müdür 2.500 TL civarında alırken, müdür yardımcısı ise 1.650 TL’den başlayan maaşlar alabiliyor. Tabii ki bu maaşlar da yükselişe bağlı olarak nitelendiriliyor. Yöneticilerle aranız iyi olursa ve işinizi iyi yaparsanız Carrefoursa üzerinden güzel yükselişler güzel kariyer elde edebilirsiniz.

Carrefoursa İş Başvurusu Yapmak

Carrefoursa’ya iş başvurusunda bulunabilmek için, kariyer sitelerine göz atabilirsiniz. Başvurunuzun hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınıp sonuçlandırılmasını da isterseniz, Carrefoursa şubelerinden başvuru yapmalısınız.

1 yorum

    Can 7 Aralık, 2018 Yanıtla

    Mini marketlerde kac kışı calisyor

Yorum yazın