BİM Part Time Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Türkiye’nin en ucuz perakende marketçilik sisteminde yer alan Bim, şu sıralar öğrenciler için de part time işçiler arayabiliyor. Yeni personellerine part time iş imkanı sağlamayı başaran firma, çalışan süre zarfına göre de gerçekten iyi maaşlar vermekten kaçınmıyor.

BİM Part Time Çalışma Şartları

Eğer öğrenciyseniz ve part time rahat bir iş bulmak istiyorsanız, BİM firmasına kısa sürede başvuru yapabilirsiniz. Firmaya part time personel olarak kabul edildiğiniz zaman genellikle kasada çalışmaya başlarsınız. Fakat kasada çalışırken gerçekten de dikkatli olmalısınız. Hesabınızı iyi yapmalı, açık bırakmamaya özen göstermelisiniz. Çalışma molalarına baktığımız zaman, mağaza içerisinde genellikle 45 dakika ile 1 saat arasında mola süreniz olacak diyebiliriz.

Eğer çalıştığınız Bim şubesi yoğun bir ciroya ve kalabalığa sahipse, vereceğiniz mola bile tamamen rezillik olabilir. Bunun için daha az yoğun şubeleri tercih edebilirsiniz. Firmaya sözleşmeli olarak alındığınız için de, istediğiniz zaman fesih hakkına sahipsiniz.

BİM Part Time Maaşları

BİM bünyesinde part time çalıştığınız zaman ayda en fazla 128 saat çalışabilirsiniz. Kısacası haftalık 30 saat gibi çalışma süreniz bulunuyor. Eğer aylık 130 saat civarında çalışmışsanız yemek + yol + 1050 TL maaşınız her ayın sonunda sorunsuz şekilde hesabınıza yatırılacaktır. Eğer paranın hesaba yatma günü cumartesi veya pazara denk gelirse, hafta sonundan önce para hesabınıza mutlaka yatırılacaktır.

1 yorum

    efe 5 Temmuz, 2018 Yanıtla

    üniversite öğrencisiyim cok acil yarızamanlı işe ihtiyacım var ank ayvalı seval cad veya 142.cad şubeler olabilir teşekkürler

Yorum yazın