Vodafone Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizin en büyük telekomünikasyon firmalarından birisi olan Vodafone, hem şubeleriyle hem de müşteri hizmetleriyle başarılı bir hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde milyonlarca insanımızın hem evde internet olarak hem de telefonda hat olarak kullandığı Vodafone, iş başvurularını incelemeye başlamış. Hal böyle olunca da iş arayan insanlarımız, firmaya başvurularını göndermeye devam ediyor. Peki bakalım Vodafone gibi dev bir şirkette hangi şartlarda çalışabiliriz ve ne kadar maaş alırız?

Vodafone Çalışma Şartları

Vodafone şubelerinde çalışan tüm personellerin çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece, yemek ve çay molalarınız da dahildir. Personellerine haftada bir gün izin hakkı tanıyan firma, yılını dolduran çalışanlarına da 14+2 günlük yıllık izin hakkı tanımaktadır.

Vodafone, haftalık değişen vardiya sistemiyle personel çalıştırmaktadır. Bu mesai süreçleri de sabahçı ve akşamcı olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca firmada zaman zaman fazla çalışmanız gerekirse, sorunsuz bir şekilde mesai ödemesi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra resmi tatillerde de yine çalıştığınız taktirde mesai ödemenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Vodafone Maaşları

Vodafone şubelerinde çalışan personellerin rütbeleri 5’e ayrılmaktadır.

Firmadaki satış danışmanları 1.450 – 1.650 TL arasında maaş almaktadır. Kasa sorumluları 1.450 – 1.650 TL arasında, pazarlama stajyerleri 1.450 TL, kurumsal satış temsilcileri 1.500 – 1.800 TL arasında ve aktivasyon personelleri de 1.650 – 1.850 TL aralığında maaşlar almaktadırlar.

Yorum yazın