Vestel Venus Z10 Üst Segmente Katılıyor!

Kenan Aktürk

Vestel, son zamanlarda tanıttığı ürünlerle üst kategoriyi oldukça zorlayan iddialı bir marka haline gelmeye başladı. Geçmişten bugüne kadar giriş ve orta segmentlerde oldukça üstün başarı gösteren Vestel, yeni başarılarını üst segmente taşımayı hedefliyor.

Vestel  Venus Z10 akıllı telefon tanıtımını yapan Vestel, üst segmentte başarılı olabilmek için yeni modeliyle merdivenin ilk basamağını çıkmış oldu.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Vestel  Venus Z10, üstün başarı yakalamayı hedefliyor.

Vestel Venus Z10 Özellikleri

Vestel’in Venus serisinin yeni modeli olan ve ilk kez tanıtıma çıkan Z10 serisinin özellikleri oldukça göz kamaştırıcı. 5.2 inç’lik ekran genişliğine sahip olan Z10, 1920 x 1080 Full HD ekran çözünürlüğünü de içerisinde barındırıyor. 64-bit ve sekiz çekirdekli olan Qualcomm işlemcisinden gücünü alan Venus Z10, önceki serilere göre de açık ara farkla öne çıkacak gibi.

Kamera özelliklerinin de çok konuşulacağı belli olan Z10’un üstün kamerası ve kamera modları bulunuyor. Venus Z10 akıllı telefonun ön kamerası 8MP, arka kamerası ise 13MP çözünürlük kalitesinde. Aynı zamanda arka kamerasında  görüntü sabitleme, otomatik odaklama ve gelişmiş optik özelliklerini barındıran Venus Z10, oldukça kaliteli ve net bir kamera deneyimini sizlere sunuyor.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımı yapılan Vestel Venus Z10’un ise önümüzdeki günlerde raflarda yerini alacağı belirtildi. Sadece Türkiye içerisinde değil, Avrupa’da da ilgi çekeceğine inanılan Venus Z10’un fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorum yazın