Sony Xperia Touch Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Kenan Aktürk

Sony, geçtiğimiz günlerde yaptığı dev çalışmayı tamamen hayata geçirmeyi planlıyor. Sony’nin yapmış olduğu çalışma sayesinde herhangi bir zemin, artık dokunmatik bir hale gelebilecek. Sony Xperia Touch sayesinde herhangi bir zeminde, telefonda ve bilgisayardaymış hissiyle hareket edebileceksiniz.

Sony Xperia Touch Nedir?

Sony Xperia Touch, bir projeksiyon sistemine benziyor. Projeksiyonlar nasıl ki bilgisayarımızı duvara veya perdeye yansıtıyorsa Xperia Touch da bunun daha gelişmiş halini bizlere sunuyor.

Android işletim sistemli Xperia Touch her yüzeyi sizlere dokunmatik olarak sunacak. Yansıttığınız yüzeyi, dokunmatik telefon kullanır gibi aynı şekilde kullanabileceksiniz.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Xperia Touch, bir projeksiyon gibi görünse de projeksiyondan daha kaliteli ve sıra dışı bir hizmet sunuyor.

Sony Xperia Touch sayesinde güncel hava durumlarını, bilgisayar görüşmelerinizi ve hatta notlarınızı da istediğiniz zemine yansıtarak kullanabileceksiniz. Aynı zamanda Xperia Touch, bir bilgisayarın veya tabletin yapabildiği tüm işlemleri de yapabiliyor. Oyun indirerek oynayabilir, görüşmeler yapabilir, internete bağlanabilir, televizyon izleyebilir ve PS4 keyfi yaşayabilirsiniz.

Sony Xperia Touch Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Sony Xperia Touch, öncelikle Avrupa pazarlarında yerini alacak. İlkbaharda satışa sunulması beklenen Xperia Touch’un fiyatı da 1499 Euro olacak.

Yorum yazın