Uyum Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Yıllardır alışveriş yaptığımız ve kendisini kısa sürede geliştirmeyi başaran Makro Market firmasını hepimiz biliyoruz. Bunun altyapısında da perakende marketçilik hizmeti veren Uyum Market, en az Makro kadar kendisini geliştirmeyi başardı. Bunlara nazaran yeni şubelerini de ülkemizin büyük bir bölümünde açan firma, bünyesinde çalıştırmak için yeni personeller arıyor. Peki Uyum Market firmasında çalışma isteyen personeller ne gibi şartlarla karşılaşabilir ve ne kadar maaş ödemesi alabilirler?

Uyum Market Çalışma Şartları

Uyum Market firmasında çalışmaya başlayan personeller günde 8.5 saat net olarak çalışırlar. Tabii ki bu sürecin içerisine çay ve yemek molaları da dahil edilmiştir. Ayrıca personeller haftalık değişen sabahçı ve akşamcı vardiyalarla çalışırken, haftada bir gün izin hakkına da sahip olurlar.

Aynı zamanda firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda, 14+2 günlük yıllık izninizi de kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Uyum Market Maaşları

Uyum Market firmasında çalışanların maaşları, deneyime ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Örneğin firmada yeni işe başlayan personeller genellikle kasiyer, reyon görevlisi ve temizlikçi pozisyonlarında çalışmaya başlarlar. Bu rütbeler de, asgari ücrete denk gelmektedir.

Bunun yanı sıra firmada yıllar boyunca çalışan personeller genellikle kasap, manav ve şarküteri alanlarına bakarlar. Bu alanlarda çalışan personellerin de yıllık deneyimlerine bakılır ve maaşlar asgari ücretten %50 oranında yüksek olabilir. Ayrıca firmanın prim bazlı çalıştığını da söyleyebiliriz.

1 yorum

    Liyadin altıntaş 3 Eylül, 2018 Yanıtla

    Servis aracım 09.18 arası servis aracım boşta müşteri servisini çekmek istiyorum cep no 05388514585

Yorum yazın