UPS Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2021

Kenan Aktürk

1907 yılından beri gelişen ve her geçen gün gelişmekte olan UPS Kargo, şuan teknolojiyi en iyi şekilde kullanan kargo firmalarından birisidir. UPS Kargo ile bir alışverişi olan, veya işe başlamak isteyen insanlarımız genellikle firmanın çalışma saatlerini ve mesai sürelerini merak edebiliyor. Peki bakalım UPS Kargo firmasının çalışma saatleri nasıldır ve mesai saatleri süresi ne kadardır?

UPS Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

UPS Kargo firmasının tüm şubeleri hafta içi günleri sabah 09:00 saatlerinde açılır ve mesai bitimi akşam 18:00 olarak belirlenmiştir. Ayrıca Cumartesi günleri de 09:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet veren UPS Kargo, Pazar günleri ise tamamen kapalıdır. Pazar günleri şubeler kapalı olduğu için hiçbir şekilde dağıtım yapılmamaktadır.

UPS Kargo firmasının güncel olarak dağıtım saatleri 09:00 – 19:00 şeklindedir. Ayrıca kurye hizmeti veren firmaya, 444 00 66 numaralı hatla ulaşarak kurye çağırabilir, gönderilerinizi hızlı bir biçimde yollayabilirsiniz.

UPS Kargo kurye çalışma saatleri ise 10:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Bu saatlerde kurye için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, kurye çağırabilirsiniz.

Ayrıca UPS Kargo şubeleri Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk 2 günü kapalıdır. Bunun yanı sıra 23 Nisan, 1 Mayıs ve 29 Ekim gibi resmi tatil günlerinde de aynı hizmet saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Yorum yazın