Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kenan Aktürk

Ülkemizde 2003 yılından beri faaliyet göstermekte olan Sürat Kargo, şuan ülkemizin en büyük kargo firmalarından biri olmayı başarmıştır. Verdiği kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde birçok insanımız tarafından tercih edilen Sürat Kargo firmasının, hem iş arayanlar açısından hem de kargo göndermek ve almak isteyen insanlarımız açısından, çalışma ve mesai saatlerini inceledik. Bakalım Sürat Kargo firmasının çalışma ve mesai saatleri nasılmış?

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürat Kargo firmasının Doğu illerindeki şubeleri sabah saat 08:30’da açılmaktadır ve ayrıca kapanış saatleri de 18:00 olarak belirlenmiştir. Batı illerindeki Sürat Kargo şubeleri ise sabah 09:00 ve akşam 18:30 saatleri arasında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Cumartesi günü için çalışma sürelerine baktığımızda, yine arada doğu ve batı farkını görebiliyoruz. Çünkü Doğu illerindeki şubeler Cumartesi günleri 08:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet sağlarken, Batı illerindeki şubeler 09:00 – 14:30 saatleri arasında hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca Sürat Kargo firmasının şubeleri arefe günleri açık olurken, resmi tatil günlerinde tamamen kapalı konumdadır. Cumartesi günleri de yarım gün hizmet veren firmanın, Pazar günleri resmi tatili olarak sayılmıştır ve Pazar günleri şubeler açılmamakla beraber hiçbir şekilde dağıtım uygulanmamaktadır.

Eğer acil bir gönderiniz varsa, Sürat Kargo firmasının özel kuryelerini 0850 202 0 202 numaralı müşteri hizmetlerine ulaşarak, saat 15:00 ile 18:00 arasında çağırabilirsiniz.

Yorum yazın