Twitter’ın Onaylanan Yepyeni Özelliği!

Baki Yüksel

Twitter, popüler makaleler özelliği aracılığıyla takip ettiğiniz kişilerin en çok okuduğu konu ve içerikleri görmenize olanak sağlamaktadır.

İşte Twitter’ın yeni özelliği

Bildiğindiniz gibi Twitter, ülkemiz için en önemli haber platformu haline geldi. Doğru haberlerin olduğu kadar şişirme haber ghaberlerin de hızla duyulduğu platform Twitter, gün geçtikçe değerlenme devam ediyor. Öyle ki bir haberin ilk duyulduğu adres olarak akıllarda Twitter yer almaya başladı.

Şimdi de Twitter, kendi ülkemizde çok beğenilecek bir özelliği kullanıcıların beğenesine sunmaya hazırlanıyor. Peki ya, Twitter’ın yeni özelliğini ne? Popüler makaleler olarak karşımıza çıkacak olan yeni özellik, takip ettiğiniz kişiler tarafından en çok kullanılan veya paylaşılan makaleler, keşfet bölümünde bulunacak olan popüler makaleler olarak listelenecek.

Aynı zamanda Twitter, bulunmuş olduğunuz konuma göre de makale tavsiyelerinde bulunacak. Ayrıca Twitter, Facebook’un karmaşık ana sayfasından arınmak isteyenler için bilgilendirici ve sade bir uygulama şeklini aldı. Bu yeni özelliğin geleceği kesin olarak onaylandı. Yaralı olacağını umduğumuz popüler makale özelliği, bakalım kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?

Yorum yazın