Tekzen İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

1999 yılından beri Tekzen adı altında faaliyetlerini sürdüren firma, ülkemizde de epeyi bir sevilmiş ve uzun yollar almayı başarmıştır. Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerinin öncüsü sayılan firma, 1999 yılından beri ülkemizde hizmet verdiği için haliyle daha da gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Peki bakalım böyle dev bir firmada çalışmanın şartları neler, personeller ne kadar maaş alabilir?

Tekzen Çalışma Şartları

Tekzen mağazasında çalışan tüm personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Yemek ve çay molalarınız bu saate dahil olmadığı için, günde net olarak 8.5 saat mağazada durabilirsiniz. Haftalık çalışma süreniz 45 saati geçmeyeceği için isterseniz bu süreci 5 günde bitirerek 2 gününüzü izinli geçirebilirsiniz.

Firmada uzun soluklu çalışmayı düşünüyorsanız, 1 yılınızı doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkınızın olabileceğini de unutmamalısınız.

Tekzen Maaşları

Tekzen firmasında yeni işe başlayan personeller ilk başlarda asgari ücretten %20 oranında daha fazla ücret alsa da, çalışma gayretiyle maaşlar ve rütbelere yükselebiliyor. Ayrıca firma personellerinin yemek ve yol masraflarını da karşılıyor. Yemek ücretini multinet benzeri kartlara yatıran firma, yol ücretini de maaşa ek olarak ödüyor.

Tekzen firmasında personellerin çalışma gayretiyle aylık belirlenen satış cirosu aşılırsa, firma tüm personellerine güzel prim ödülleri veriyor. Kısacası firmada Maaş+Yemek+Yol+Prim gibi imkanlarla çalışabiliyorsunuz.

2 yorum

    Pınar yeter 14 Haziran, 2018 Yanıtla

    İşe ihtiyacım var kalıcı sürekli olan bir iş istiyorum elazigda akgünde olan tekzen firmanızda görev almak istiyorum.

    Sultan 14 Şubat, 2019 Yanıtla

    Acil işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum muğla\ bodrumda oturuyorum bodrum konacık şubesinde çalışmak istiyorum

Yorum yazın