D&R İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizde en gelişmiş kitap platformu olarak gösterilen D&R firmasında, genellikle öğrenci insanlarımız çalışmak istemiştir. Temponun yoğun olmasının yanı sıra gelirin de düşük olması nedeniyle genellikle öğrenci insanlarımız bu platformda daha rahat iş bulabiliyor. Peki bakalım D&R firmasında çalışacak olan insanlarımız ne gibi şartlarla karşılaşıyor ve ne kadar maaş alıyor?

D&R Çalışma Şartları

Firmada personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada bir gün izin hakkı sağlanabildiği gibi, bir yıllık süresini dolduran personellere 14+2 günlük yıllık izin hakkı verilmektedir. Hafta sonları mağaza yoğun olacağından dolayı, haftada bir gün izin hakları genellikle hafta içi günlerinde kullandırılır.

D&R Maaşları

Firmada henüz yeni işe başlayan tüm personeller, uzunca bir süre asgari ücret kazanmaktadır. Firmaya uzun süre hizmet veren personellerin hem maaşları hem de konumları zamanla değişmektedir. Reyon görevlisi ve daha üst rütbelerde maaşlar elbette ki artıyor fakat, bu rütbelere gelmek de yoğun bir çaba ve emek istiyor.

Her ay maaşınızın üçte birini multinet türü kartlara alabilirsiniz. Bu kartın içerisindeki parayı anlaşmalı iş yerlerinde ve lokantalarda kolayca harcayabilirsiniz.

Son olarak firmada bulunan müdürlerin ve müdür yardımcılarının maaşlarının da ciddi anlamda değiştiğini söyleyebiliriz. Eğer firmada uzun süre çalışır da kayda değer bir hizmet verirseniz, siz de bu rütbelere ulaşabilir daha güzel ücretlerle istihdam edebilirsiniz.

1 yorum

    Gulden polat altintas 9 Eylül, 2018 Yanıtla

    Merhabalar kirikkaleye d ve r aciliyor orda calismak istiyorum

Yorum yazın