Tedi Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren ve kısa sürede başarılı bir gelişme gösteren Tedi Market, gıda dışı insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor diyebiliriz. Temizlik araçlarından kozmetik ürünlerine kadar içerisinde her türlü ev gereci barındıran Tedi Market, yeni şubelerini açmak için fırsat kolluyor. Aylık cirolarını özenle takip eden ve şube arayışına giren firma, yeni şubelerini açacağı zaman da personel ihtiyacı duyacaktır. Peki Tedi Market, personellerini hangi şartlarla çalıştırıyor ve ne kadar maaş ödemesi yapıyor?

Tedi Market Çalışma Şartları

Tedi Market bünyesinde çalışan personeller günde net olarak 7.5 saat çalışmaktadır. Çalışma saati net olarak belirlendiği için, bu sürenin içerisine yemek ve çay molaları dahil edilmemiştir. Ayrıca firmada haftada bir gün izinli olacağınız ve yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda da 14+2 gün yıllık izin hakkınızı kullanabileceğinizi belirtebiliriz. Haftalık olarak vardiya değişikliği yapan firma, personellerini kimi zaman yoğunluktan dolayı fazla çalıştırsa da, fazla çalışma süresi mutlaka denkleştirme yapılmaktadır. Ayrıca resmi tatiller dışında fazla çalışırsanız herhangi bir mesai ücreti alamıyorsunuz.

Tedi Market Maaşları

Tedi Market bünyesinde işe başlayan her personel asgari ücret almaktadır. Tabii ki bu ücret mağaza içerisindeki tutumunuza, çalışma disiplininize göre zamanla artış gösterebilir. Maaşınız artacağı gibi rütbenizin ve çalışma pozisyonunuzun değişeceğini de belirtelim. Ayrıca firmanın belirlediği aylık ciro aşıldığında personeller güzel bir primle ödüllendirilir. Kısacası Tedi Market, personellerine Asgari Ücret+Yol+Yemek+Prim gibi imkanları sağlıyor diyebiliriz.

 

1 yorum

    Büşra 14 Ocak, 2019 Yanıtla

    Tediye başvurdum ve beni iş görüşmesine çağırdılar işler üzerinden mi alim yapıyor tedi ?

Yorum yazın