Sony Xperia L1 Yakında Geliyor

Kenan Aktürk

Sony son zamanlarda 4 telefonunu da ardı ardına tanıtmıştı. Tanıtılan bu telefonların üzerine yeni bir çalışamalarının olduğunun da altını çizen Sony firması, çok yakında yepyeni  bir modelle gelecek. Bu konu hakkında internete birçok bilgi sızmaya başladı. Bilgilerin kaynağında ise yatan modelin ismi büyük ihtimalle Sony Xperia L1.

Rusya’da bir telekominikasyon şirketi tarafından onaylanan raporlarca, telefon L modelinin izinden gidecek. L1 ismi verilecek olan cihaz, ilk serinin modeliyle hemen hemen benzer özelliklere sahip olacak.

Bilgiler Henüz Net Değil

Sony Xperia L1 modelinin henüz hiçbir özelliği bilinmiyor. 2013’te tanıtılan ve piyasaya sürülen L serisine çok benzeyeceği iddia edilen L1 modelinin, henüz net bilgileri bulunmuyor. Bu süreçte internette dolaşan sızıntılar ve söylentiler de L modeline göre yapılıyor. Sızıntılar gerçekleşirse telefon büyük ihtimalle L serisine benzer şekilde üretilmiş olacak.

4 yıl önce orta segment kategorisinde çıkan L serisi’nin yeni modeli L1, üst segmentte çıkarsa oldukça şaşırtır. L serisine benzer şekilde beklenen L1, üst segmentte yer alırsa ilgileri daha fazla üzerine çekecek.

Yorum yazın