Kırmızı iPhone 7 ve 7 Plus Türk Telekom Mağazalarında!

Kenan Aktürk

Geçtiğimiz günlerde Apple firması, internetten satış sitesini bakım nedeniyle bir süre durdurmuştu. Bakım nedeniyle durdurulan site hakkında da birçok yorum ve tahminler yapılmıştı. Bu tahminlerin arasında da Apple’ın yeni ürünlerini satışa çıkarabileceği vardı ve Apple bu söylentilerin aynısını da yaptı.

Apple sitesi bakımdan çıktığı anda yeni bir ürünü tanıtmış oldu. AIDS hastalığına dikkat çekmek için iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin alüminyum kaplama kırmızı renkleri site bünyesinde tanıtıldı. Bu tanıtımdan sonra da akıllarda fiyat ve cihaza ulaşım soruları oluştu.

Cihaz Ne Zaman Satılacak?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarının kırmızı renk seçeneği, Nisan ayından sonra Türkiye’ye ulaşacak. Türkiye’de de Türk Telekom mağazalarında satılması beklenen yeni renkli modelin fiyatları da dudak uçuklatacak türden.

Kırmızı Renk Seçeneklerinin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin başlangıç fiyatı 4299 TL civarından işlem görecek. iPhone 7 modeli için 4299 TL öderken, iPhone 7 Plus modelinin kırmızı rengi için de en az 4949 TL ödememiz gerekecek.

Yorum yazın