Samsung’un Katlanabilir Telefonu Tanıtılacak!

Kenan Aktürk

Samsung, yeni amiral gemisini 29 Mart’ta tanıtacak. Özel bir etkinlikle tanıtıma imza atacak olan firma, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini gün yüzüne çıkaracak. Galaxy S8 serisi kasa dayanıklılığı ve ekran büyüklüğüyle ilgi çekiyor. Dikkatleri üzerine çeken ve tanıtım gününü bekleyen Samsung, yılın üçüncü çeyreğinde ise katlanabilir telefonun çalışmasının ilk ürününü sunabilir.

Hem büyük ekranlı hem de kolayca taşınabilen bir cihaz üretmeyi hedefleyen Samsung, katlanabilir telefon modeli üzerinde çalışıyor. Galaxy S8 modelini tamamen hazır hale getiren ve sadece tanıtımı bekleyen Samsung, katlanabilir telefon çalışmasında ilk kez somut bir adım atmaya hazırlanıyor.

Katlanabilir telefon, geniş ekrana sahip olacak. Aynı zamanda sağlam bir donanım kullanılması beklenen katlanabilir cihaz, çok uzun süre geçmeden tanıtılacak ve satışa sunulacak. Samsung, kısa süre içerisinde yaptığı çalışmaları operatörler üzerinden test edecek. Testler olumlu geçerse ve cihaz üzerinde hiçbir eksik görülmezse, cihaz tanıtılacak ve ilgileri üzerine çekebilecek.

İlk kez katlanabilir telefon çalışması için Samsung kolları sıvadı. Pazarlarda ilk olma konusunda da avantaj sağlayabilecek olan Samsung, çalışmalara hız vermiş durumda.

Yorum yazın