Sincap Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Konya merkezli yerel perakende zincirlerinden birisi olan Sincap Marketler, gün geçtikçe büyümeye ve diğer illerde de şubelerini açmaya hazırlanıyor. Uzun zamandan beri çalışmalarına devam eden ve uygun fiyatının yanı sıra kaliteli ürünlerini barındıran firma, bu sıralar personel alımı yapabilir. Peki bakalım Sincap Market bünyesinde çalışmak isteyen personeller ne gibi şartlarla karşılaşabilir ve ne kadar maaş alabilir?

Sincap Market Çalışma Şartları

Sincap Market bünyesinde çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece yemek ve çay molalarınız dahil edilmediği için, firmada günlük geçireceğiniz süre net 8.5 saat olacaktır.

Ayrıca personellerin haftada bir gün izin hakları olduğu gibi, yıllık süresini dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarını kullanabilmektedir. Personeller ayrıca haftalık değişen vardiya sistemleriyle de çalışmaktadır. Vardiya sistemleri sabahçı ve akşamcı şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

Sincap Market Maaşları

Sincap Market bünyesinde henüz yeni işe başlayan personeller, asgari ücret kazanmaktadır. Yeni başlayan personeller ise genellikle temizlikçi, reyon görevlisi ve kasiyer olarak göreve devam ederler.

Sincap Marketler, eski personellerine biraz daha tutucudur. Uzun zamandır firmada çalışan personeller kasap, manav ve şarküteri reyonlarında çalışmaktadır. Bu personellerin maaşları ise yıllık tecrübeye göre asgari ücretten %50 oranında daha fazla olabilir. Ayrıca prim usulüyle çalışan firma, personellerin yemek masraflarını da karşılamaktadır.

 

1 yorum

    Nihat Türkan 18 Kasım, 2019 Yanıtla

    Her hangi şubemizde kasap ustası olarak çalışmak isterim. 30 yıllık kasabım

Yorum yazın