Nevgross Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Ankara merkezli olarak kurulan ve şuan iki şubesiyle beraber hizmet veren Nevgross marketler, ilerleyen zamanlarda yüksek ihtimalle yeni şubelerini de açacak. Kısa zamanda iki şubesiyle bile kaliteli hizmet sunmayı başaran firma, daima hesaplı alışverişiyle de müşteri kitlesini hala arttırmaya devam ediyor. Peki bakalım Nevgross firması, eğer yeni şubelerini açarsa personel alımı yapacak mı, personel alımı yaparsa personellerini hangi şartlarda ve hangi maaşlarda çalıştıracak?

Nevgross Çalışma Şartları

Nevgross firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 9 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu sürecin içerisine çay ve yemek molaları da dahil edilmiştir. Haftalık değişen vardiyalı bir sistemle çalışan firma, personellerine haftada bir gün izin ve yıllarını doldurduklarında yıllık izin haklarını da tanımaktadır.

Firmada zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olsa da, ek mesai ödemesi alabiliyorsunuz. Ayrıca resmi tatil günlerinde de çalışırsanız yine ek bir mesai ödemesi alabilirsiniz.

Nevgross Maaşları

Nevgross firmasında maaşlar, biraz da rütbeye göre değişebilmektedir. Orta reyon görevlileri, kasiyerler ve temizlikçiler asgari ücretten %15 oranında daha fazla ücret kazanmaktadır. Bunun yanı sıra kasap, manav ve şarküteri bünyesinde çalışan personellerin maaşları farklıdır. Uzun zamandır bu reyonda çalışan personeller deneyimlerine göre asgari ücretten %30 oranında daha fazla maaş alabiliyor. Ayrıca mağaza müdürlerinin ve müdür yardımcılarının maaşları da farklıdır.

Yorum yazın