Flo Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizde ayakkabı satış mağazaları denilince ilk akla gelen firma, hiç düşünmeden Flo diyebiliriz. Flo, eski günlerden bugüne kadar elinde tuttuğu kalitesini hiç bozmamış, günümüze kadar şubelerini arttırarak gelmeyi başarmıştır. Buna nazaran hala şube açmayı hedefleyen dev firma, eğer şube açımını yaparsa doğal olarak personellere de ihtiyaç duyacaktır. Peki bakalım Flo mağazasında çalışacak olan personeller ne kadar maaş alıyor ve hangi şartlarda çalışıyor?

Flo Çalışma Şartları

Flo firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarını kullanabilirler.

Flo firmasında normal günlerde fazla çalışmanız karşılığında ek bir mesai ödemesi almanız mümkün olmayacaktır. Lakin firmada resmi ve dini bayramlarda çalışırsanız, ek mesai ödemesi almaya hak kazanabilirsiniz.

Flo Maaşları

Flo firmasında binlerce personel çalıştığı için, maaşlar genellikle deneyimlere göre değişiklik gösterebiliyor. Deneyimlere göre değişiklikler yaşansa da, maaşların genel anlamda asgari ücreti pek  de geçmediğini ifade edebiliriz.

Ayrıca firma, personellerini yemek masraflarını karşılarken yol ücretlerini karşılamıyor. Bunun yanı sıra başarılı bir satış temsilcisi olursanız ve güzel satışlar yapabilirseniz, maaşınıza güzel primler de yansıtabilirsiniz. Kısacası firmada Maaş + Yemek + Prim gibi imkanlarla çalışacağınızı, rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yorum yazın