Bildirici Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Ankara merkezli olarak satışlarına devam eden ve daima bünyesinde kaliteli ürünlerini barındıran Bildirici Market, bu zamana kadar 20’nin üzerinde şubesiyle hizmet vermiştir. Aynı zamanda 400’den fazla personeliyle hizmet vermeye devam eden firma, güzel bir istihdam yakaladığı için de yeni şubelerini açmaya hazırlanıyor. Peki bakalım Bildirici Market bünyesinin yeni şubelerinde çalışmak isteyen personeller, hangi şartlarda çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Bildirici Market Çalışma Şartları

Bildirici Market bünyesinde personeller, günlük net olarak 7.5 saat çalışırlar. Ayrıca 1 saatlik yemek ve çay molası da olduğu için, personellerin günde 8.5 saat mağazada dururlar. Aynı zamanda personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarını kullanabilirler.

Bildirici Market bünyesinde haftalık değişen vardiya sistemi bulunmaktadır. Yani firmada bir hafta sabahçı pozisyonunda, diğer hafta da akşamcı pozisyonunda çalışabilirsiniz.

Bildirici Market Maaşları

Bildirici Market bünyesinde eskiden beri çalışan personeller, daima daha kıymetlidir diyebiliriz. Çünkü firma, bu personellere asgari ücretten %50 oranında daha fazla ücret veriyor. Firmada yeni işe başlayan personeller ise genellikle kasiyer, reyon görevlisi veya temizlikçi olarak işe başlıyorlar. Bu pozisyondaki personeller asgari ücret kazanmaktadır.

Aynı zamanda personellerin yemek masrafları da karşılandığı gibi, personellere ciro aşıldığında güzel prim ödülleri de veriliyor.

 

Yorum yazın