Beğendik Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Kenan Aktürk

Beğendik Market firmasını doğal olarak hepimiz duymuşuzdur. Güzel bir çalışma disiplinine sahip olan firma, çalışma şartları ve maaşları hakkında bilgi vermekten kaçınıyordu. Hal bu ki, orada çalışan personeller de çalışma şartları ve maaşları hakkında hiçbir şekilde bilgi vermiyordu. Fakat biz, sizler için bu sorunun cevabını araştırdık ve Beğendik Market bünyesinin hem çalışma şartlarını hem de maaşlarını ortaya çıkardık. Peki bakalım Beğendik Market bünyesinin çalışma şartları ve maaşları nasılmış?

Beğendik Market Çalışma Şartları

Beğendik Market bünyesinde neredeyse tüm personeller günde 8.30 saat çalışmaktadır. Bunun yanı sıra yeni işe başlayan personeller de orta reyon personeli, temizlikçi ve kasiyer olarak görevlerine başlarlar. Ayrıca firma, tüm personellerinden haftada bir gün fazla mesai yapmalarını, ayda da bir veya iki kez tam gün çalışmalarını istemektedir.

Tabii ki bu ekstra çalışma sürelerinde de herhangi bir mesai ödemesi alamayacağınızın altını çizmiş olalım.

Beğendik Market Maaşları

Beğendik Market bünyesine henüz yeni giriş yapan ve çalışmaya başlayan personeller kasiyer, orta reyon görevlisi veya temizlikçi olarak işe başlarlar. Prim veya diğer haklar hakkında bilgi verilemezken, bu personellerin maaşlarının asgari ücretle sınırlandırıldığını biliyoruz. Bazen asgari ücretlerde yükselmeler meydana gelse de, bu yükselmeler 20 – 40 TL aralığını kesinlikle aşmamaktadır.

 

Yorum yazın