Selam Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

İstanbul merkezli olan ve kısa sürede hızlı bir büyüme gerçekleştiren Selam Market, tamamen yerli bir zincirdir. Büyümesine nazaran ülkemiz ekonomisine de başarılı katkılar sağlayan firma, halkına tamamen hesaplı ve taze ürünlerini yönlendirmeye çalışıyor. Ayrıca yeni şubelerini de açmaya hazırlanan firma, bakalım yeni şubelerinde çalıştıracağı personellere hangi şartları sunabilecek ve ne kadar maaş ödemesi yapacak?

Selam Market Çalışma Şartları

Selam Market bünyesinde personellerin günlük çalışma süresi net olarak 7.5 saat belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece yemek ve çay molaları dahil olmadığı için, genel çalışma süreniz 8.5 saat olarak toparlanacaktır. Firmada haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız yıllık izin hakkına da sahip olabiliyorsunuz.

Son olarak firmanın vardiyalı bir sistemle çalıştığını belirtelim. Sabahçı ve akşamcı iki vardiya şeklinde çalışan firma, haftada bir gün personellerin vardiyasını da değiştirmektedir.

Selam Market Maaşları

Selam Market bünyesinde henüz yeni işe başlayan personeller, genellikle reyon personeli veya kasiyer pozisyonlarında çalışıyorlar. Bu pozisyonlarda çalışan personelle asgari ücret alsalar da, zamanla kendilerini geliştirerek tezgahtar konumuna yükselebilirler. Kasap, manav ve şarküteri gibi tezgahtar pozisyonlarında da maaşlar asgari ücretten %80 oranında daha fazla olabiliyor. Ayrıca firmanın yemek masraflarını karşıladığını ve muazzam prim oranlarıyla çalıştığının da altını çizebiliriz.

1 yorum

    Cihan akkurt 9 Ekim, 2018 Yanıtla

    İyi günler şoför elemanı ihtiyacınız var mı

Yorum yazın