Onur Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

İlk olarak 1996 yılında ‘’Onur’’ ismiyle kurulan bu zincir, zamanla Kırıkkale, Tekirdağ benzeri illere de dağılarak büyük bir marketler zinciri haline gelmiştir. Özen Grup’un kendi firması olan Onur Market, geçmişten günümüze kadar başarılı bir hizmet vermiş, en uygun fiyata en kaliteli ürünleri insanlarımıza ulaştırmıştır. Hala gelişmeye hazır olan ve gelişme çabası içerisine giren Onur Marketler, doğal olarak yeni personel ihtiyacı duyacaktır. Peki Onur Market zincirinde çalışmak isteyen insanlarımız ne gibi şartlarla karşılaşabilir ve ne kadar maaş alabilir?

Onur Market Çalışma Şartları

Onur Market bünyesinde çalışmak isteyen insanlarımıza, günlük 7.5 saat çalışacaklarını söyleyebiliriz. Ayrıca gün içerisinde 1 saatlik çay ve yemek molanız olacağı için, bu süreç net olarak 8.5 saat gibi şekillenecektir. Ayrıca haftada bir gün izi hakkınızın olduğunu, bir yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda da 14+2 günlük yıllık izninizi kullanabileceğinizi hatırlatabiliriz.

Vardiya şefleriniz, her hafta vardiya sistemini değiştirecektir. Yani haftada en az bir değişiklikle hem akşamcı hem de sabahçı vardiyalarla çalışabileceksiniz.

Onur Market Maaşları

Tıpkı diğer marketler zincirinde olduğu gibi Onur Market bünyesinde de maaşlar farklılık gösterir. Yeni işe giren personeller temizlik personeli, kasiyer ve reyon görevlisi olurlar. Bu pozisyonların maaşları da asgari ücrettir.

Firmaya yıllarını veren personeller ise kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlarda çalışırlar. Bu reyonlarda çalışan personellerin maaşları da asgari ücretten yaklaşık %60 oranında daha yüksektir. Ayrıca firmanın prim usulüyle çalıştığını ve personel yemek masraflarını karşıladığını da belirtelim.

6 yorum

  Zeynep birdane 7 Eylül, 2018 Yanıtla

  Yardimci olarak calismak isterim tectubem var

  Bahriye ünal 2 Ekim, 2018 Yanıtla

  Yeni gircek olan isciye sigorta yapiliyor mu yoksa deneme suresi mi veriliyor

   Serhan Yücesoy 2 Ekim, 2018 Yanıtla

   Deneme süresi diye birşey tamamen uydurma bir durum. Her çalışana sigorta yapılmalı. Hakkınızı hiçbir yerde bırakmayın lütfen. Sigorta her çalışanın hakkıdır.

  Özer tanrıkulu 4 Ekim, 2018 Yanıtla

  Sizinle çalışmak istiyorum deneyimim var

  Hacer Kahya 1 Kasım, 2018 Yanıtla

  Bende onur markette calismak istiyorum lutfen isbasvurularimi degerlendirin bana geri donus yapin bekliyorum

  Mehmet 20 Şubat, 2019 Yanıtla

  Ben sizle çalışmak istiyorum manavciyim konyaliyim 20 yıllık tecrübem var

Yorum yazın