Nusr-et İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Nusr-et et lokantası zinciri, ülkemizden çıkmış yerel bir firmadır. Asıl sahibi Nusret Gökçe, kısa sürede lokanta zincirini genişleterek Dubai gibi ülkelere de uzanmayı başarmıştır. Ayrıca popüler bir tuz dökme hareketiyle meşhur olan ve adından söz ettirmeyi başaran firma, git gide gelişerek yeni şubelerini açmaya hazırlanıyor. İş arayan personel adaylarımız ise, böylesine dev bir firmada çalışmanın şartlarını ve maaşlarını merak ediyor. Peki bakalım Nusr-et gibi bir firmada çalışacaksanız hangi şartlarla karşılaşacaksınız ve ne kadar maaş alacaksınız?

Nusr-et Çalışma Şartları

Firmada günlük çalışma süreniz 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada bir gün tatiliniz olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurduğunuz taktirde yıllık izne de ayrılabiliyorsunuz. Son olarak belirtelim ki firma şu sıralar yoğun günler geçirdiği için yoğun bir tempoda çalışabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman fazla çalışsanız da, bu çalışma süreleri size ek mesai ödemesi olarak geri dönüyor.

Nusr-et Maaşları

Nusr-et firmasında yeni işe başlayacaksanız, tecrübe kazanana kadar asgari ücret kazanacaksınız. Fakat gün içerisinde toplayacağınız bahşişler ve ek ödemeler, size ay sonunda maaşınızın 3 katı değerinde geri dönecektir.

Ayrıca firmada uzun süre çalışırsanız Komi, Kebapçı, Kasiyer, Aşçı ve Pişirme Ustası gibi rütbelere ulaşabiliyorsunuz. Bu rütbelere gelirseniz maaşınızda da güzel artışlar yaşanabiliyor. Son olarak Nusr-et şubelerinin 24:00’da kapanmasıyla beraber, firmanın personele servis imkanı sunduğunu da belirtebiliriz.

Yorum yazın