Madame Coco İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Türkiye’de ve Avrupa’da en yaygın giyim perakende zincirlerinden birisi olan Madame Coco, şu sıralar hem müşteri hem de ürün portföyünü bir hayli geliştirmiş durumda. Böylesine büyük bir zincirin de mutlaka personele ihtiyacı olacaktır. Eğer sizin de aklınızda Madame Coco gibi bir firmaya iş başvurusunda bulunmak varsa, aşağıdaki çalışma şartlarını ve maaşları gözden geçirerek başvuru konusunda kararınızı verebilirsiniz. Peki bakalım Madame Coco firmasının çalışma şartları ve maaşları nasılmış?

Madame Coco Çalışma Şartları

Madame Coco firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada bir gün izin hakkına sahip olan personeller, yıllık sürelerini doldurduklarında 14 günlük yıllık izin hakkına da sahip olabiliyor.

Madame Coco firmasında yoğunluktan dolayı nadiren fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Fazla çalışma süresi boyunca mesai ödemesi alabileceğiniz gibi, bu durum sık rastlanılan bir durum değildir.

Madame Coco Maaşları

Madame Coco firmasında yeni işe başlayan personeller, asgari ücretten %10 daha fazla kazanç elde etmektedir. Tabii ki bu maaş, personelin çalışma durumuna göre rütbesiyle beraber artış gösterebiliyor.

Madame Coco firması, personellerin yemek masraflarını da karşılıyor. Firmada her ay düzenli olarak 250 – 300 TL aralığında yemek ücreti alıyorsunuz. Yemek ücretleriniz, size özel olarak tahsis edilen Multinet kartlara yatırılıyor. Son olarak mağaza müdürlerinin maaşlarının da farklı olduğunu belirtelim.

Yorum yazın