LG X Venture Sağlam Gövdeli Olarak Geliyor

Emre Kiyak

AT-T mobil operatör daha önce sağlam gövdeli telefon olarak Samsung ile bir anlaşma yaparak Galaxy S8 Active modelini yaptırmak için anlaşma yapmıştı. Şimdi ise yeni bir anlaşmayı da LG ile yapan AT-T mobil şebekesi bir adet daha sağlam telefon modelini envanterine koyacak.

LG X Venture cihazı dayanıklılık konusunda oldukça iddialı olmakta olup 14 farklı askeri standart da yapılmış olan dayanıklılık testinden geçmiştir. Oldukça sağlam bir kasaya sahip olmakta olup dış ortamlardan alacak her türlü darbeye karşı güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir.

Cihaz Android 7.0 Nougat versiyonu ile gelecek olup ABD üzerinde AT-T mobil şebekesi üzerinden en yakın zaman içerisinde kullanıcılarına satışa sunmasına hazırlıyor. LG X Venture modeli il olarak 26 Mayıs da abonelere sunulacak olup tarifelere ek olarak 11 dolarlık ek ödeme seçeneği ile sunulmaktadır. Bu ek tarife ise 24 ay olacak olup toplam 260 dolarlık bir maliyetle bu telefona sahip olabilecekler.

Cihazın diğer özellikleri ise LG V10 modeline benzemekte olup içerisinde 4100 mAh büyüklüğünde bir pile sahip olup 5.2 inç büyüklüğünde 1080p Full HD bir ekrana sahip. 2 GB RAM ile satışa sunulacak olup 5 megapiksel ön ve 16 megapiksel özelliklerde arka kameraya sahiptir. Ancak en önemlisi ise sağlamlık testlerinden çok iyi şekilde geçmiş olması diyebiliriz.

 

Yorum yazın